Vrijdagavond najaar HD17+ 1

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Donderdag Avond

7e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Donderdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Donderdag 21 oktober
0
PRINSENBEEK 2
4
VIERHOEVEN 1
2
PRINCENHAGE 1
2
CASH 1
4
ZUNDERT 1
0
BAVEL 2
Donderdag 14 oktober
1
BAVEL 2
3
PRINCENHAGE 1
4
BAVEL 1
0
PRINSENBEEK 2
3
VIERHOEVEN 1
1
BOSSCHENHOOFD 1
0
CASH 1
4
ZUNDERT 1
Donderdag 7 oktober
0
PRINSENBEEK 2
4
ZUNDERT 1
3
BAVEL 1
1
CASH 1
1
BOSSCHENHOOFD 1
3
PRINCENHAGE 1
3
VIERHOEVEN 1
1
BAVEL 2
Donderdag 30 september
2
ZUNDERT 1
2
BAVEL 1
2
BAVEL 2
2
BOSSCHENHOOFD 1
3
CASH 1
1
PRINSENBEEK 2
1
PRINCENHAGE 1
3
VIERHOEVEN 1

Wedstrijdschema

T.V. Prinsenbeek 2
Donderdagavond 17+ gemengd 1
Uit
28-10-2021 19:00
Nr. 13689673
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Je kunt bij onze vereniging alleen met PIN betalen
Donderdagavond 17+ gemengd 1
T.V. Bavel 1
Thuis
04-11-2021 19:00
Nr. 13683258
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (7e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Donderdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ZUNDERT 1761024424
2.VIERHOEVEN 1650116816
3.PRINCENHAGE 17322161216
4.BAVEL 1532015515
5.CASH 16213101410
6.BAVEL 260246186
7.BOSSCHENHOOFD 150146146
8.PRINSENBEEK 260153213

Spelers (2)