Vrijdagavond najaar GD 35+

3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 22 oktober
3
SMASH BOZ 3
1
DE MEET 2
0
BOSSCHENHOOFD 1
0
DE ZOOM 2
4
ZUNDERT 1
0
PRINCENHAGE 1
Vrijdag 15 oktober
2
PRINCENHAGE 1
2
ETTEN 3
0
MATTEMBURGH 1
4
ZUNDERT 1
0
DE MEET 2
4
BOSSCHENHOOFD 1
0
DE ZOOM 2
4
SMASH BOZ 3
Vrijdag 8 oktober
4
MATTEMBURGH 1
0
DE ZOOM 2
3
ZUNDERT 1
1
SMASH BOZ 3
1
ETTEN 3
3
BOSSCHENHOOFD 1
2
PRINCENHAGE 1
2
DE MEET 2
Vrijdag 1 oktober
4
BOSSCHENHOOFD 1
0
PRINCENHAGE 1
3
DE MEET 2
1
ETTEN 3
2
DE ZOOM 2
2
ZUNDERT 1

Wedstrijdschema

Smash Bergen op Zoom 3
Vrijdagavond 35+ gemengd dubbel
Uit
29-10-2021 19:00
Nr. 13642188
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Kan ook smashcourt zijn

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ZUNDERT 1641118618
2.BOSSCHENHOOFD 1540114614
3.ETTEN 3521211911
4.SMASH BOZ 3521211911
5.DE MEET 262139159
6.MATTEMBURGH 14202979
7.PRINCENHAGE 160428168
8.DE ZOOM 250234164

Spelers (1)