Zondag 10 t/m 14 Gemengd 1

3e klasse Gemengd Dubbel Zondag

2e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel Zondag

Uitslag

Zondag 24 oktober
4
BOSSCHENHOOFD 1
0
RICO 2
3
STEENBERGEN 1
1
RICO 1
3
RIJSBERGEN 1
1
ACHTER DE BOGEN 1
Zondag 17 oktober
0
RICO 1
4
RIJSBERGEN 1
3
RICO 2
1
DE SCHANS 1
2
ACHTER DE BOGEN 1
2
STEENBERGEN 1
Zondag 10 oktober
1
BOSSCHENHOOFD 1
3
RIJSBERGEN 1
2
RICO 2
2
ACHTER DE BOGEN 1
1
DE SCHANS 1
3
STEENBERGEN 1
Zondag 3 oktober
3
STEENBERGEN 1
1
RICO 2
Zondag 26 september
1
RICO 2
3
RIJSBERGEN 1
1
DE SCHANS 1
3
RICO 1
4
BOSSCHENHOOFD 1
0
ACHTER DE BOGEN 1

Wedstrijdschema

Zondag 17+ Gemengd 1
T.V. De Schans 1
Thuis
31-10-2021 12:00
Nr. 13679914
Baansoort: Kunstgras
T.V. Rico 1
Zondag 17+ Gemengd 1
Uit
07-11-2021 13:00
Nr. 13667294
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Alleen pinnen mogelijk.

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RIJSBERGEN 1550017317
2.BOSSCHENHOOFD 1430112412
3.STEENBERGEN 1531112812
4.RICO 14202888
5.RICO 261147177
6.ACHTER DE BOGEN 140225115
7.DE SCHANS 140043133