Dinsdag 35+ Dames dubbel 1

2e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend

8e in poule 2e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
Bekijk spelers

Uitslag

Dinsdag 14 mei
3
HUIJBERGEN 2
1
ROOSENDAAL 2
1
VIERHOEVEN 1
3
ZUNDERT 1
2
BOSSCHENHOOFD 2
2
PAGNEVAART 2
3
KREGO 1
1
DE VIJFHUIZEN 4
Dinsdag 7 mei
4
ZUNDERT 1
0
DE VIJFHUIZEN 4
0
VIERHOEVEN 1
4
KREGO 1
2
PAGNEVAART 2
2
ROOSENDAAL 2
1
BOSSCHENHOOFD 2
3
HUIJBERGEN 2
Dinsdag 23 april
3
ROOSENDAAL 2
1
BOSSCHENHOOFD 2
2
HUIJBERGEN 2
2
PAGNEVAART 2
3
KREGO 1
1
ZUNDERT 1
1
DE VIJFHUIZEN 4
3
VIERHOEVEN 1

Wedstrijdschema

Zundertse T.V. 1
Dinsdag 35+ Dames dubbel 2
Uit
21-05-2019 10:00
Nr. 3061307
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Bij voorkeur met pin betalen in het paviljoen. Let op! Het tennispark aan de Wildertsedijk is a.g.v. wegomleggingen met de auto alleen te bereiken via de Meirseweg > Rustenburgstr. > Gaardsebaan. Houd rekening met event
T.V. Vierhoeven 1
Dinsdag 35+ Dames dubbel 2
Uit
28-05-2019 09:45
Nr. 3057209
Baansoort: Gravel

Poule stand (8e in poule 2e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.KREGO 1541015515
2.HUIJBERGEN 2541014614
3.ZUNDERT 1530212812
4.PAGNEVAART 2514011911
5.ROOSENDAAL 25212101010
6.DE VIJFHUIZEN 451047137
7.VIERHOEVEN 151046146
8.BOSSCHENHOOFD 250145155