Dinsdag 35+ Dames dubbel 1

2e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend

8e in poule 2e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HUIJBERGEN 2752020820
2.KREGO 1752020820
3.PAGNEVAART 27250161216
4.ZUNDERT 17403161216
5.ROOSENDAAL 27223131513
6.DE VIJFHUIZEN 471159199
7.VIERHOEVEN 171159199
8.BOSSCHENHOOFD 271159199