Dinsdag 35+ Dames dubbel 3

3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend

3e in poule 3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HOOP 1761026226
2.DE LOBBELAER 3750219919
3.BOSSCHENHOOFD 37421181018
4.WOUW 37331181018
5.HALSTEREN 37313151315
6.SMASH BOZ 471247217
7.STEENBERGEN 370165235
8.OUDENBOSCH 170254244