Dinsdag 35+ Dames dubbel 3

3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend

4e in poule 3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
Bekijk spelers

Uitslag

Dinsdag 14 mei
2
SMASH BOZ 4
2
OUDENBOSCH 1
2
BOSSCHENHOOFD 3
2
HALSTEREN 3
1
STEENBERGEN 3
3
DE LOBBELAER 3
2
DE HOOP 1
2
WOUW 3
Dinsdag 7 mei
3
SMASH BOZ 4
1
STEENBERGEN 3
0
OUDENBOSCH 1
4
DE LOBBELAER 3
0
BOSSCHENHOOFD 3
4
DE HOOP 1
1
HALSTEREN 3
3
WOUW 3
Dinsdag 23 april
2
STEENBERGEN 3
2
OUDENBOSCH 1
4
DE HOOP 1
0
HALSTEREN 3
2
WOUW 3
2
BOSSCHENHOOFD 3
4
DE LOBBELAER 3
0
SMASH BOZ 4

Wedstrijdschema

Oudenbossche T.C. 1
Dinsdag 35+ Dames dubbel 3
Uit
21-05-2019 09:00
Nr. 3040218
Baansoort: Gravel
Dinsdag 35+ Dames dubbel 3
Smash Bergen op Zoom 4
Thuis
28-05-2019 09:30
Nr. 3076923
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (4e in poule 3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HOOP 1541018218
2.DE LOBBELAER 3540116416
3.WOUW 3523013713
4.BOSSCHENHOOFD 35221101010
5.HALSTEREN 351137137
6.SMASH BOZ 451227137
7.STEENBERGEN 350145155
8.OUDENBOSCH 150234164