Dinsdag 35+ Dames dubbel 4

3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend

4e in poule 3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
Bekijk spelers

Uitslag

Dinsdag 14 mei
3
RICO 3
1
DE VIJFHUIZEN 6
4
SMASH BOZ 3
0
PAGNEVAART 3
1
VAN POLANEN 2
3
WOUW 2
3
STEENBERGEN 2
1
BOSSCHENHOOFD 4
Dinsdag 7 mei
2
PAGNEVAART 3
2
BOSSCHENHOOFD 4
0
SMASH BOZ 3
4
STEENBERGEN 2
3
RICO 3
1
VAN POLANEN 2
1
DE VIJFHUIZEN 6
3
WOUW 2
Dinsdag 23 april
4
VAN POLANEN 2
0
DE VIJFHUIZEN 6
3
STEENBERGEN 2
1
PAGNEVAART 3
4
BOSSCHENHOOFD 4
0
SMASH BOZ 3
2
WOUW 2
2
RICO 3

Wedstrijdschema

Dinsdag 35+ Dames dubbel 4
K.T.V. van Polanen 2
Thuis
21-05-2019 09:30
Nr. 3079199
Baansoort: Kunstgras
W.T.V. 2
Dinsdag 35+ Dames dubbel 4
Uit
28-05-2019 09:30
Nr. 3089139
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Let op; alleen pinbetaling!

Poule stand (4e in poule 3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RICO 3541015515
2.WOUW 2541015515
3.STEENBERGEN 2530212812
4.BOSSCHENHOOFD 4521211911
5.VAN POLANEN 251139119
6.SMASH BOZ 352038128
7.PAGNEVAART 350235155
8.DE VIJFHUIZEN 651045155