Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 1

3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BOSSCHENHOOFD 1770024424
2.WOUW 17412181018
3.DE LOBBELAER 37241161216
4.DINTELOORD 17322131513
5.DE HOOP 27133121612
6.DE MEET 27313121612
7.SMASH BOZ 37034101810
8.SMASH BOZ 570257217