Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 1

3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 17 mei
1
SMASH BOZ 5
3
DE LOBBELAER 3
2
SMASH BOZ 3
2
DINTELOORD 1
1
WOUW 1
3
BOSSCHENHOOFD 1
2
DE MEET 2
2
DE HOOP 2
Vrijdag 10 mei
1
SMASH BOZ 3
3
WOUW 1
0
DINTELOORD 1
4
BOSSCHENHOOFD 1
2
DE HOOP 2
2
DE LOBBELAER 3
3
DE MEET 2
1
SMASH BOZ 5
Vrijdag 26 april
3
BOSSCHENHOOFD 1
1
SMASH BOZ 3
4
WOUW 1
0
DINTELOORD 1
2
SMASH BOZ 5
2
DE HOOP 2
4
DE LOBBELAER 3
0
DE MEET 2
Vrijdag 19 april
1
DE HOOP 2
3
WOUW 1
2
SMASH BOZ 3
2
DE LOBBELAER 3
0
DE MEET 2
4
BOSSCHENHOOFD 1
3
DINTELOORD 1
1
SMASH BOZ 5

Wedstrijdschema

Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 1
Smash Bergen op Zoom 5
Thuis
24-05-2019 19:00
Nr. 3066150
Baansoort: Kunstgras
T.V. De Lobbelaer 3
Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 1
Uit
31-05-2019 19:00
Nr. 3051797
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Mogelijkheid bestaat dat u op smashcourt speelt. Alleen pin

Poule stand (1e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BOSSCHENHOOFD 1550017317
2.DE LOBBELAER 3523013713
3.WOUW 1530212812
4.DE HOOP 250328128
5.SMASH BOZ 350328128
6.DE MEET 252128128
7.DINTELOORD 151227137
8.SMASH BOZ 550237137