Vrijdag 35+ gemengd dubbel 3

4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

8e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE ZOOM 3761023523
2.ETTEN 5742121721
3.DE VIJFHUIZEN 5743020820
4.OUDENBOSCH 17232151315
5.PAGNEVAART 27223121612
6.DE BOCHT 27052101810
7.VAN POLANEN 270256226
8.BOSSCHENHOOFD 370255235