Vrijdag 35+ gemengd dubbel 3

4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

7e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 17 mei
0
PAGNEVAART 2
4
ETTEN 5
2
BOSSCHENHOOFD 3
2
VAN POLANEN 2
2
DE BOCHT 2
2
OUDENBOSCH 1
2
DE VIJFHUIZEN 5
2
DE ZOOM 3
Vrijdag 10 mei
1
BOSSCHENHOOFD 3
3
PAGNEVAART 2
0
VAN POLANEN 2
4
ETTEN 5
2
DE VIJFHUIZEN 5
2
DE BOCHT 2
Vrijdag 3 mei
1
OUDENBOSCH 1
3
DE VIJFHUIZEN 5
Vrijdag 26 april
0
DE BOCHT 2
4
DE ZOOM 3
4
ETTEN 5
0
BOSSCHENHOOFD 3
4
PAGNEVAART 2
0
VAN POLANEN 2
Vrijdag 19 april
2
VAN POLANEN 2
2
DE BOCHT 2
0
BOSSCHENHOOFD 3
4
OUDENBOSCH 1
4
DE ZOOM 3
0
PAGNEVAART 2
2
DE VIJFHUIZEN 5
2
ETTEN 5

Wedstrijdschema

L.T.C. De Zoom 3
Vrijdag 35+ gemengd dubbel 3
Uit
24-05-2019 19:00
Nr. 3086541
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Let op: betalen alleen met PIN mogelijk
Vrijdag 35+ gemengd dubbel 3
T.C. de Vijfhuizen 5
Thuis
31-05-2019 19:00
Nr. 3068621
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (7e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ETTEN 5531115515
2.DE ZOOM 3431013313
3.DE VIJFHUIZEN 5523012812
4.OUDENBOSCH 1421110610
5.DE BOCHT 250418128
6.PAGNEVAART 252038128
7.BOSSCHENHOOFD 350235155
8.VAN POLANEN 250235155