Zondag 17+ gemengd 1

3e klasse Gemengd 17+ Zondag (CB+OB+WB)

4e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zondag (CB+OB+WB)
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 19 mei
0
ETTEN 3
0
MARKANT 9
0
SMASH BOZ 1
0
DE SCHANS 1
0
ROOSENDAAL 2
0
MARKANT 8
0
DE BOCHT 1
0
BOSSCHENHOOFD 1
Zondag 12 mei
0
BOSSCHENHOOFD 1
5
MARKANT 9
4
DE BOCHT 1
1
ETTEN 3
0
ROOSENDAAL 2
5
SMASH BOZ 1
2
MARKANT 8
3
DE SCHANS 1
Maandag 22 april
4
MARKANT 9
1
DE BOCHT 1
0
ETTEN 3
5
BOSSCHENHOOFD 1
1
SMASH BOZ 1
4
MARKANT 8
5
DE SCHANS 1
0
ROOSENDAAL 2

Wedstrijdschema

De Bocht 1
Zondag 17+ gemengd 1
Uit
19-05-2019 13:00
Nr. 3091302
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinnen mogelijk
Zondag 17+ gemengd 1
T.V. Roosendaal 2
Thuis
26-05-2019 12:00
Nr. 3072317
Baansoort: Kunstgras
Zondag 17+ gemengd 1
T.V. Markant 8
Thuis
16-06-2019 13:00
Nr. 3074584
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (4e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zondag (CB+OB+WB))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MARKANT 9430116416
2.DE SCHANS 1440016416
3.MARKANT 8430113713
4.BOSSCHENHOOFD 1420212812
5.DE BOCHT 142028128
6.SMASH BOZ 141038128
7.ETTEN 341035155
8.ROOSENDAAL 240042182